ARTIA AKADEMIA ARTYSTYCZNA

Artia Akademia Artystyczna to organizacja, w której prowadzimy zajęcia akrobatyczne, taneczne i wokalne na terenie całej Polski. Rozwijamy się i poszukujemy nowych twarzy do naszego zespołu. Znajdziesz u nas miejsce jeśli:
-> jesteś specjalist(k)ą w swojej działce
-> chcesz specjalist(k)ą zostać, a na ten moment - ambicja i pasja to Twoja główna siła. Potrzebujesz miejsca i zespołu w którym będziesz mieć możliwość rozpoczęcia swojej drogi zawodowej i rozwoju umiejętności.

Szukamy:

  • Instruktorów: Akrobatyki, Jazz Dance/Modern, Tik Tok Dance, K-Pop, Balet, Hip-Hop, High Heels.
  • Kierownika wypoczynku (obozu z dziećmi i młodzieżą)
  • Specjalisty ds. organizacji pokazów
  • Specjalista ds. reklamy
  • Młodszy specjalista ds. social mediów i promocji
  • Front Desk Junior Specialist
  • Młodszy specjalista ds. IT
  • Młodszy specjalista ds. projektów
  • Sprzedawczyni/ sprzedawca

Chcesz się rozwijać i zdobywać nowe umiejętności, interesuje Cię ten kierunek pracy? To miejsce jest dla Ciebie, dołącz do nas już dziś!

31
lat doświadczenia w prowadzeniu lekcji tańca i akrobatyki

Artia Akademia Artystyczna we Wrocławiu poszukuje pracownika na

FRONT DESK

W związku z rozwojem naszej Akademii poszukujemy Front Desk Junior Specialist, który wzmocni młody i energiczny zespół odpowiedzialnych za bezpośredni kontakt z naszymi odbiorcami. Chcemy aby osoba na tym stanowisku umiała zaopiekować się klientami (zarówno dziećmi jak i dorosłymi). Rozumiemy pod tym pojęciem - rzetelną informację, zaangażowanie w stronę znajdowania rozwiązań i optymistycznie podejście do osób, którym świadczymy nasze usługi.

Główne obowiązki:

- Obsługa klientów (face2face, telefonicznie, mailowo, fanpage)
- Rozwiązywanie bieżących problemów Recepcji
- Instruowanie klientów
- Budowanie pozytywnych relacji z Klientami
- Wyszukiwanie najkorzystniejszych ofert różnych zleconych produktów/usług w internecie

Wymagania:

- Pozytywne nastawienie i uśmiech
- Rzetelność
- Dyspozycyjność w tygodniu w godzinach popołudniowych(15:00-22:00) lub/i soboty w godzinach przedpołudniowych - jesteśmy elastyczni jeśli chodzi o dni, a grafik zaplanujemy tak, aby wszyscy byli zadowoleni
- Zaangażowanie
- Otwartość
- Znajomość obsługi komputera (w tym pakietu Office Excel, Word, Power Point)
- Doświadczenie w obsłudze klienta mile widziane

Oferujemy:

- Wynagrodzenie, które wzrasta wraz z nabywanymi umiejętnościami (dużo się szkolimy)
- Elastyczny czas pracy
- Ścieżkę kariery
- Pracę w firmie z Zasadami
- Wynagrodzenie 21-25 zł brutto/h
- Miłą, przyjazną atmosferę
- Zniżki na zajęcia taneczne i akrobatyczne

Typ pracy:

- Praca na cały etat
- Praca na niepełny etat
- Praca dorywcza

Lokalizacja:

Łódź/Warszawa/Wrocław

Czas trwania zatrudnienia:

Na czas nieokreślony

Instruktor - Akrobatyka, Jazz Dance/Modern, Balet, Hip-Hop, High Heels

Miasta: Wrocław, Warszawa, Łódź, Łódź, Tomasz Mazowiecki, Rzgów
Jesteś rzetelną, otwartą i ambitną osobą? Chcesz połączyć pasję z pracą? Dołącz do #artiateam!

Zatrudnimy instruktorów z całej Polski (możliwość zapewnienia mieszkania w Łodzi)
Zajęcia z tańca i akrobatyki z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi w stylach: Akrobatyki, Jazz Dance/Modern, Tik Tok Dance, K-Pop, Balet, Hip-Hop, High Heels.

Oferujemy:

  • - elastyczne godziny pracy,
    - wynagrodzenie powiązane z Twoimi umiejętnościami prowadzenia zajęć (oraz ilością przepracowanych godzin w miesiącu),
    - pracę dodatkową lub w pełnym wymiarze godzin,
    - możliwość podnoszenia kwalifikacji w swojej specjalizacji,
    - prowadzenie grup turniejowych,
    - prowadzenie warsztatów,
    - prowadzenie lekcji indywidualnych,
    - dołączenie do zespołu wspierających się instruktorów.

Prześlij swoje ZGŁOSZENIE na adres - kariera@artia.com.pl oraz dołącz:

  • CV
  • link do filmu z Twoją choreografią/ prowadzoną przez Ciebie lekcją/Twoją prezentacją
Czekamy na Twoje zgłoszenie! W pierwszej kolejności będą brane pod uwagę zgłoszenia wraz z linkiem do materiałów video.

Zmień preferencje Akceptuj wszystkie